E-mailový marketing si žádá individuální přístup

K různým zákazníkům je třeba přistupovat různě. Zejména v oblasti e-mailového marketingu však firmy často volí jednotný přístup ke všem. Než se proto rozhodnete spustit e-mailovou kampaň, Měli byste vědět, co motivuje jednotlivé zákazníky.- Mluvte se správnými lidmi. Mnoho marketérů dělá zásadní chybu v tom, že nezná vlastí zákazníky a zachází se všemi stejně. Například je třeba zvážit specifický přístup k mužům a ženám, neboť je zřejmé, že neuvažují stejně. Seznam svých zákazníků byste měli…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Sales News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Sales News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Sales News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Sales News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace