3 způsoby, jak zvýšit hodnotu newsletteru

Když už investujete čas a energii do vytváření firemního newsletteru, měl by jeho obsah poskytovat určitou hodnotu svým čtenářům. Je to vynikající příležitost, jak předávat aktuální informace a zpětnou vazbu jednotlivcům se vztahem k vaší firmě - zaměstnancům i zákazníkům. - Vybírejte otázky od čtenářů a uveřejňujte odpovědi. Je to jedna z nejsnazších cest, jak podporovat loajalitu čtenářů. - Zajistěte čerstvý a přitažlivý design. Nikdo se nechce dívat na nudnou stránku plnou textu. Články v…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Sales News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Sales News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Sales News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Sales News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace