Tipy, jak maximálně využít potenciál sítě LinkedIn

Vzhledem k tomu, že prodej (a obchod obecně) je z velké části o známostech a o podávání ruky těm správným lidem, je LinkedIn ideální platformou, jak rozvíjet svou osobní značku a rozšiřovat okruh svých kontaktů. Aby ale LinkedIn efektivně sloužil k těmto účelům, je nutné dodržovat určitá pravidla a mít v užívání této sociální sítě systém. Server SellingPower.com zveřejnil 5 tipů, jak z vašeho profilu na LinkedIn vytěžit maximum. 1. Méně znamená více Je lepší mít menší, ale kvalitní okruh…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Sales News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Sales News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Sales News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Sales News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace