9 rad pro prodejce - introverty

Být introvert nemusí automaticky znamenat, že člověk neuspěje jako prodejce. Všechno má své výhody a nevýhody, ale některé věci jsou pro introverty obtížnější. Klíčem k úspěchu je naučit se chovat se v určitých situacích jako extrovert. K tomu mohou introvertům pomoci následující rady: Nadšení a vášeň. Pokud se vám podaří nalézt v sobě vášeň pro to, co prodáváte, půjde vám lépe potlačit obavy, jak působíte. Své nadšení snáze přenesete na druhé. Denně udělejte 1 věc, které se obáváte. Často…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Sales News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Sales News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Sales News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Sales News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace